Özet Kitap Özet Kitap

Tüm iyi niyetimize rağmen; lisan sorunu, zaman sorunu, orijinal kitabı temin güçlüğü, çok fazla sayfa adedi, televizyondan vakit kalmaması, tembellik. Sebep ne olursa olsun, yeterince okumuyoruz.Bu milli ve önemli sorunun bir nebze hafifletilmesi amacı ile yıllar önce bir karar verdik, okuduğumuz kitaplar içerisinde ülkemizin bugünü ve/veya geleceği için yararlı gördüklerimizi özet ile tercüme ederek paylaşmak.
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencilerine ücretsiz olarak dağıtılan kitap özetleri bu sitede tüm öğrencilerin ve öğrenmek isteyenlerin faydalanmasına sunulmaktadır. Herhangi bir maddi menfaat beklenmeksizin gerçekleştirilen bu hizmetin tek nedeni, ülkemizde okuma alışkanlığının eğitim ve öğretim yıllarında kazanılmasını sağlamaktır.

 • öncelikle yeni web tasariminiz cok güzel olmuş.elinize sağlık.
  ancak daha önce sitenizde bulunan özetlere ulaşamıyorum.
  bunlar tekrar yer alacaklar mı ?
  nasıl bulabilirim.
  tesekkurler iyi gunler

  • Özet Kitap

   Merhaba Gurkan Bey,

   Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz. Evet daha önceki tüm özetlere çok yakında ulaşabileceksiniz.

 • Ozgur

  Merhaba,
  Öncelikle oldukça zor olduğunu tahmin ettiğim bir işi uzun zamandır kaliteli bir şekilde sürdürerek bizlere zaman kazandırdığınız için teşekkür ederim.
  Özetlerin pdf versiyonlarının yanı sıra tabletler ve e-kitap okuyucularda da okuyabilmek için epub versiyonunu da paylaşmanız mümkün olabilir mi?
  Teşekkürler

  • ÖzetKitap

   Merhaba Özgür Bey,

   Sizlerden gelen bu değerli yorumlar bizi çok mutlu ediyor. Yeniliklere ayak uydurma anlamında gelişmeleri takip ediyoruz, kısa zaman içerisinde iBooks ve GooglePlay Books platformlarında da özetleri yayınlama üzerinde çalışmalar yürütüyoruz. Sizlere gelişmeleri haberdar ediyor olacağız. İlginize teşekkürler.

 • Muhammed Mermer

  Gerçekten web siteniz güzel… faydalanacağım paylacağım inşaAllah, emeği geçen herkese teşekkür ederim, Allah razı olsun, başarılarınızın devamını dilerim

  • ÖzetKitap

   Merhaba Muhammed Bey,

   Beğenmenize sevindik, sizlerin de desteği ile daha çok kişi faydalanacaktır özetlerden eminiz. İlginize teşekkür ederiz.

 • Kenan Sel

  Emeğinize sağlık teşekkürler

  • ÖzetKitap

   Biz teşekkür ederiz.